Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.09.2009, 16:19   #1
doktor87
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.06.2008
Mjesto: Сурчин
Postovi: 139
Downloads: 88
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: KORG X5D
Interesi: Maloletnice... :))))
doktor87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
doktor87 pošalji poruku preko MSN messengera doktor87 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Yamaha mg 24/14 fx

Interesuje me misljenje ljudi koji su radili sa njom? Koliko su joj dobri efekti? Uklapa li se to u tip svirki koje mi u srbiji radimo po diskotekama i splavovima? Razmisljam o uzimanju ove miksete, jer nas je 6 u bendu pa da se lepo obezbedim za narednih 5 godina U smislu duplih kablova za klavijature kojih moze biti i 4-5 ukupno, ozvucavanje akusticnog bubnja, mic za pratece, pevac pevacica...akusticna i el gitara...treba mi nesto sto nece da mi manjka sa kanalima a da ima dobar kvalitet i upotrebljivost a da bude pasivna i da mogu da je kacim na bilo koju aktivnu kad mi treba da vucem snagu...ako neko zna slicno za manje para...?
doktor87 je offline   Reply With Quote
Star 15.09.2009, 22:05   #2
aleksandar72
Odomaćeni član
 
aleksandar72's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.05.2009
Mjesto: 50° 07´ N 8° 41´ O
Postovi: 778
Downloads: 53
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 103 puta u 92 Postova
Instrumenti: ima ih vise..
Interesi: $
aleksandar72 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
aleksandar72 pošalji poruku preko MSN messengera aleksandar72 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@doktor87:...ako neko zna slicno za manje para...?
Moram te razočarati Definitivno NE(novo)
Pogledaj na forumu,čini mi se da smo več razdradili ovu temu,oko MG serije.
Generalno dobar mikser koji je baš urađen za LIVE a i dupli FX procesor je upotrebljiv.
Zašto kažem upotrebljiv?
Uporedi bilo koji interni FX na analognim mikserima sa...evo da uzmem za primer, najmanji procesor LEXICONa,MX200....uvek češ sa eksternim procesorom postiči bolje rezulatate!Ne znam šta očekuješ od internog procesora ali u suštini izrađuje Yamaha dobre procesore.Preseti i algoritmi su preuzeti od čuvene SPX serije,naravno u skraćenoj varijanti i rade solidno.

Pozz

P.S.konkurencija dolazi iz iste kuče :-) Jel si razmišjao ikad o digitalnoj varijanti.Za slične pare možeš nači polovnu Yamahu 01V,koja zajedno sa ADAT kartom ima 24 kanala.
__________________
"Why there is no such thing as RMS watts or watts RMS' and never has been"
aleksandar72 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije