Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.09.2010, 05:51   #11
aleksandarba
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 30.05.2009
Postovi: 14
Downloads: 462
Uploads: 1
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
aleksandarba befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard uh

ljudi,vidim da me lepo napadoste,evo da se javim opet posle duuugo vremena.Ovako stvari stoje,sto vise upoznajem moj g70 vise mi se svidja,medjutim i dalje imam muka sa njime ali barem sam sredio ritmove i boje solidno.Ranije sam imao nameru da ga prodam ali sada o tome ne razmisljam.Ipak je malo tezi za komunikaciju nego Korg.Pa ljudi obe klavijature su moje i nemam razloga da budem pristrasan ali ipak kada bi morao da se odvojim od jedne lakse bi se odvojio od Rolanada.Naravno G70 ima svojih prednosti,recimo veoma lako se konvertuju namenski ritmovi sa midi i karaoke fajlova nego na Korgu pa cak i style worksu.Mnogo je kvalitetnije po mom misljenju uradjen cak mi se i vise dirke svidjaju i ako sam ja harmonikas.Ali moj DIGIMON kako ga nazivam me nervira sto je nenormalno tezak i cak i ako imam forda karavana imam muke sa transportom jer moram da obalim sediste zato sto ne moze da stane normalno u gepek.Cak sam na njega sredio i te harmonike koje osporavaju rolandu ali sam jeza rodio dok sam ih doveo u red.Sve u svemu nisam vise toliko razocaran unjega ali ipak,nemojte se ljutiti sto to kazem jer opet naglasavam da su obe klavijature moje i nemam razloga da budem pristrasan,prednost dajem Korgu.Pozdrav
aleksandarba je offline   Reply With Quote
Star 13.09.2010, 12:04   #12
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

@ Aleksandarba
Sve je to lepo što ste napisali ali to nije ovde tema,povedite računa malo da ne ode priča u pogrešnom smeru. Hvala
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:41


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije