Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Servis klavijatura - uradi sam

Servis klavijatura - uradi sam Savjeti oko popravka, čišćenja, izmena dirki, mikroprekidača, napajanja i sl.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 05.01.2020, 14:30   #1
vladica1975
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.01.2020
Postovi: 5
Downloads: 58
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
vladica1975 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Roland E96 - problem

Pozdrav drustvo


Imam klavijaturu Roland e96 koju planiram da prodam i zamenim za neki Korg aranzer. U principu sviram harmoniku a klavijatura je hobi.


Roland ima problem sa tockom kojim se ubrzava i usporava ritam, kada ga okrecem i ubrzavam ritam sa recimo 90 na 120, moram da ga okrecem mnogo puta, kao da preskace.... klavijatura pokazuje 90-100-110-100-105-10-120-110 i tako dalje i tako dalje. u principu moze da se promeni tempo, ali je dosta mucno.


Isti problem imam i sa potenciometrima ispod ekrana, sa kojim se pojacava i utisava pratnja


Da li neko zna sta moze biti problem? Koliko vredi sada ova klavijatura, ako uspem da popravim?


Pozdrav
Vladimir
vladica1975 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije