Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

 
 
Alati tema Display Modes
Star 04.08.2019, 23:52   #1
Roxxc
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.08.2019
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Roxxc ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Pomoc za pocetnika :)

Pozdrav dobri ljudi,evo par dana gledam da kupim neku klavijaturu da pocnem malo da sviram.
Prije 10-12 godina sam svirao harmoniku(zavrsio osnovnu), ali mi je uvijek bila zelja da sviram klavijaturu, ali nisam mogao da priustim nesto.
Sada mogu, ali za pocetak bi zelio nesto "slabije", ne mora to imati neki super ton, koristio bi je kao kucnu varijantu, eventualno za ekipu nesto odsvirati.

Cijena, pa da je polovna otprilike nekih 200-250 Eura, mozda zvuci glupo ali da ima neki usb prikljucak, ili SD card citac, jer bi volio da ubacim neke ritmove.
Nasao sam par njih pa mozda da olaksam posao vama koji mi zele pomoci;
npr;
CASIO LK 300
Yamaha PSR 403
Yamaha psr 413
Ili ako ima neki KORG u tom rangu
Znaci bitno mi je nesto jeftinije za pocetak dok ne skontam kako to sve funkcionise jer u zivotu sam samo svirao klavijaturu bez da koristim ijednu funkciju (kod kolege), naravno kasnije bi uzeo nesto "bolje" kad bi dobio prakse

Hvala i nadam se da ce neko uspjeti da pomogne, zahtjevi su mozda bezveze ali eto
Roxxc je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije