Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Prateća oprema > Harmonizeri

Harmonizeri Da zvučite kao hor...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 05.04.2020, 08:50   #1
Cegor5
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 15.12.2017
Postovi: 276
Downloads: 133
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x 76, Korg Triton Extreme
Cegor5 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Savjet za kupnju vocalista/vocodera

Pozz. Treba mi savjet za kupnju vocalista/vocodera (stavio sam oba naziva jer ja oboje trpam u isti koš).
Prije sam imao Korg pa3x na kojem sam si napravio presete za sve tonalitete, i zo gornje i donje terce, i to mi je radilo super. Sad sam nabavio aranžer Roland G70, koji mi se sve više sviđa kako izlazi, ali mi je njegov vocalist bezveze, pa bih kupio neki. Bitno mi je da ima mogućnost da mogu lako odabrati tonalitet i u trenutku u pjesmi odabrati donju ili gornju tercu. Znaci ne treba mi da mi prati lijevu ruku, nego da nije vezan za nju. Nije mi važno da ima efekte i parametre. I poželjno je da ih cak mogu zaobici, tj da zvuk iz vocodera izlazi čist i suh i da ga štimam na mikseti. I bilo bi dobro da ne zvuči lošije od vocalista na pa3x.
Dodato:
https://www.njuskalo.hr/studijska-op...oglas-30294907

Ovako nesto mi se cini da je ok

Promijenjeno od Cegor5 (05.04.2020 u 09:05 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Cegor5 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije