Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.03.2008, 00:06   #1
bojan_mil
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.03.2006
Postovi: 3
Downloads: 12
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
bojan_mil befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Roland D70

Da li neko zna nesto o D70, izuzetno su mi se svidele neke njene boje, padovi i organe, dal je neko imao iskustva sa njom.
bojan_mil je offline   Reply With Quote
Star 26.04.2008, 12:20   #2
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sam posedujem ROland D-10 i mogu ti reći da je mnogo bolji od D-50...Po svemu,a još vrlo važna stvar da ima sequencer preko kojeg možeš da napraviš pattern ritmove,i poslije uz njih basiraš i majka za vježbe...Sad ne znam imali D-70 sequencer,ali brate ako misliš samo solo da nabavljaš,bolje ti je uzmi neki O1/W jer na njemu možeš da napraviš još bolje soundove ako već želiš te stare sinthove...Realno gledano D-70 mi liči više na D-50 sa 76 tipki...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 12.05.2008, 16:15   #3
bojan_mil
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.03.2006
Postovi: 3
Downloads: 12
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
bojan_mil befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Na 01w/fd sam svirao odavno, poznajem ga dobro. Uzeo sam D70 i mogu reci da takve padove i organe 01w/fd nikad ne moze imati, prosto sam odusevljen, malo se teze prave boje, ali kad je sklopis strasno je puna i mnogo bolja nego na 01w. D70 ima veoma malo veze sa D50 (i ja sam mislio da su slicne), otprilike se mogu naci neke iste boje ili napraviti. D70 je malo "mirnija" od D50, ali po meni bolja od 01w/fd.
bojan_mil je offline   Reply With Quote
Star 30.05.2009, 18:20   #4
sladykorg
Drugar foruma
 
sladykorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.01.2008
Mjesto: Mannheim
Postovi: 60
Downloads: 267
Uploads: 1
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: i opet pa1x
Interesi: muzika elektronika i ono izmedju
sladykorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sladykorg pošalji poruku preko ICQ messengera sladykorg pošalji poruku preko MSN messengera sladykorg pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

imao sam ga vise od 10 godina i mogu ti reci da je izuzetno kvalitetna klavijatura .Ima izuzetnu klavijaturu koju nemaju ni novije masine .boje se malo teze sredjuju ali i to se da ako se ima volje .ja sam ga bio nabudzio extra.Kao i svaki roland brass strings i organe neprevazidjene.Cist zvuk i precizan je karakteristika ove klavijature .Ja sam je kupio 92´ a kostala je oko 6000 maraka!!!!! U svakom slucaju nisi pogresio ,ono zavisi koju muziku sviras ali sigurno zavrsava posao.

pozdrav i ako ti nesto treba u vezi d70 javi se . . mislim da ga poznajem odlicno
sladykorg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
d70, roland


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije