Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 17.03.2008, 12:43   #11
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2736
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Na zalost mnogo je puta to pismo i kako istinito ali takav smo mi narod .Znam za primjer kad su svi otisli u Ameruku a kod kuce ostala samo mati da cuva kucu ?????? .Nakon nekoliko meseci ovi salju video kasetu da mati ne misli kako su oni tamo gladni i zedni da se sekira . Posliko zemo SVOJU KUCU i u njoj frizider i sav kucni raspored ,na stolu je flasa viskija i pive kao da je neki teferidz a na njemu sorc i majica sa natpisom I LOVE NY.Za celo vreme materi nije stigao ni jedan jedin dolar a ona sije krompir po basti i grah kaze ako dodju ovi moji da barem ima sta da se jede .I kad je stigla kaseta njoj suze u ocima i ide po selu ko budala i trazi ko ima video rekorder da vidi sta su joj djeca poslala .
Na kraju sta je postigla od svega da se joj ismejava selo .Zato je ovo pismo mnogo puta na zalost sviju istinito .Neda Bush nista dzabe to je njegova demokratija ili po nase kako bi reko narod :vrati koko sta si pozobala. Imam i ja takvih svojih po Ameriki do juce je bio da mu udelis sadaku a danas uhvatio boga za muda :ali ipak neka mene na nasem balkanu ili sad u EU ipak sam ja za njih budala jer nemam ni kucu ni auto ni nista na kredit nego protegni se jaro koliko si u moci i to ti je dovoljno .
fico je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
amerike, pismo


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:38


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije