Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 05.01.2008, 18:03   #1
DAGI
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.01.2005
Postovi: 54
Downloads: 86
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
DAGI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard TIPKE ( DIRKE ) na korgu paxpro,dali se mogu

Pozdrav svim kolegama muzicarima ovdje na sajtu , i da vam pozelim svima uspjesnu novu godinu .E sad moje pitanje nadam se da cu dobiti nekakav odgovor.Zanima me
dali se na korgu pa1xpro moze srediti tipka ( DIRKA ) svi znamo da je kao na klaviru i meni jako teska za svirati pogotovo kola i slicne brze stvari .Masina mi se jako svira ali mi tipka nepase nikako ,pa reko da vidim dali se tu sta moze napraviti dali ima neko ko to sreduje ili zna sta se moze napraviti ,inace mi pase od pa80 ili pa800 .jer dvoumim se izmedu dve klavijature pa800 i pa1xpro ,e sad ako se nmoze nista sa tipkama napraviti uzecu onda pa800...
Hvala svima na odgovoru i pomoci POZDRAV
DAGI je offline   Reply With Quote
Star 05.01.2008, 18:27   #2
Roso
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 26.09.2005
Mjesto: Njemacka, Herten
Godina: 36
Postovi: 114
Downloads: 327
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA1x pro, Korg Triton LE
Interesi: Sport, Muzika
Roso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Roso pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

hallo

ja mislim da je to samo dok se covjek navikne !
ja kad sam uzeo pa1x pro isto sam mislio da nema sanse brze stvari kao kola svirat !
ali vise od odlicno ide !
ja cuo zato jos nisam da se nesto radilo sa dirki od pa1x pro da budu lakse ili tako nesto !

inace moja solucija kosto si rekao pa 800 !

pozdrav
Roso je offline   Reply With Quote
Star 05.01.2008, 18:52   #3
DAGI
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.01.2005
Postovi: 54
Downloads: 86
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
DAGI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Neznam ,nemam vremena za navikavanje posto sviram skoro svaki vikend ,inace radim sam i pjevam i sviram ,a kodkuce imam dvoje male djece tako da bas vremena za vjezbanje i nemam ,zato reko ako neko moze da mi to sredi ili ako postoji neki nacin da se nesto napravi bio bi naj zadovoljniji ,neznam jako me vuce taj pa1xpro
DAGI je offline   Reply With Quote
Star 05.01.2008, 22:23   #4
zoki-41
Drugar foruma
 
zoki-41's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.10.2005
Mjesto: Makedonija Makedonski Brod
Postovi: 79
Downloads: 593
Uploads: 4
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 10 puta u 6 Postova
Instrumenti: Pa1x
zoki-41 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
zoki-41 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

e zato sam ja druze uzeo pa1x izmedju ostalog i zbog "vise narodnjacke" klavijature i dosad se nimalo nisam pokajao .
PS : a ovo se prvi put osudjujem da kazem na forumu :kako sam pre izvesnog vremena probao i pa800 JA LICNO UOPSTE NE ZALIM ZA NJIM.. U O P S T E.... uz duzno postovanje prema svima onima koji ga imaju i koji ga smatraju boljim.....
__________________
zoran
zoki-41 je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2008, 02:13   #5
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ako ces mene da poslusas uradi ovako!Ako nemas love za Pa2 x pro onda uzmi Pa1 x pro
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2008, 21:43   #6
zam
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 17.04.2005
Postovi: 10
Downloads: 105
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zam befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od zoki-41 Pokaži Post
e zato sam ja druze uzeo pa1x izmedju ostalog i zbog "vise narodnjacke" klavijature i dosad se nimalo nisam pokajao .
PS : a ovo se prvi put osudjujem da kazem na forumu :kako sam pre izvesnog vremena probao i pa800 JA LICNO UOPSTE NE ZALIM ZA NJIM.. U O P S T E.... uz duzno postovanje prema svima onima koji ga imaju i koji ga smatraju boljim.....
i ja se slazem potpuno sa ovim... pa1x je bog za narodnjake... ma nije samo bog nego et sve sto treba da bude ona je... nema dalje.
zam je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2008, 21:44   #7
zam
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 17.04.2005
Postovi: 10
Downloads: 105
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zam befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Marco7 Pokaži Post
Ako ces mene da poslusas uradi ovako!Ako nemas love za Pa2 x pro onda uzmi Pa1 x pro
svaka cast majstore, to je savjet koji treba saslusati, pax serija je zakon....!!!!
zam je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2008, 23:55   #8
DAGI
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.01.2005
Postovi: 54
Downloads: 86
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
DAGI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Cool

Pa Neznam Ljudi Nisam Pametan Sta Da Napravim Slusao Sam Pa800 Kad Je Koke Bio Ovdje U Svedkoj I Odusevio Sam Se Kvalitetom Zvuka , Neznam Pa1x Nisam Imao Priliku Cuti Uzivo Kako Radi Mislim Kad Je Sredena Za Narodnu Muziku.neznam Zasto Mislite Da Je Bolja Od Pa800,pazite Meni Je Potreban Zvuk Znaci Ritam Masina I Boje ,i Vokalist A Druge Finese Kao Mp3 Bla ,bla, Bla Ja To Nekoristim Niti Imam Vremena Za To Ja Kad Sviram Sviram I Pjevam I To Je To .znaci Meni Je Bitna Kvaliteta Zvuka Da To Dobro Radi Na Razglasu I Da Je Sto Cistije I Zivlje.sta Da Radim I Jedan I Drugi Mogu Dobiti Za Iste Pare .....
DAGI je offline   Reply With Quote
Star 07.01.2008, 00:20   #9
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prijatelju Dagi,
Ako hoces mnogo lepu i tezu klavijaturu za transport,onda uzmi pa1xpro...
A za pa800 nemam sta da kazem,sve je ispricano i objasnjeno...
Znaci kako se tebi svidja,obe su odlicne(xpro-32mb,moze da se pojaca..pa800-64mb,nema potrebe da se pojacava)A o saundu da ne govorimo jer je to sve stvar ukusa i umeca,kako se namesti finalni proizvod...
Znaci,mislim da o tome vise nema potrebe da raspravljamo na ovom topicu...izlistaj teme,imas i o 800 i xpro ovde pa sam odluci...
A kao sto si i sam reko da nemas vremena za "treniranje"na dirkama od xpro,onda uzmi 800,neces da se pokajes...!
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote
Star 07.01.2008, 00:24   #10
turbo72
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.01.2007
Postovi: 16
Downloads: 371
Uploads: 3
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
turbo72 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard KORG PA1x WS KORG PA800

Citat:
Originalno postovano od DAGI Pokaži Post
Pa Neznam Ljudi Nisam Pametan Sta Da Napravim Slusao Sam Pa800 Kad Je Koke Bio Ovdje U Svedkoj I Odusevio Sam Se Kvalitetom Zvuka , Neznam Pa1x Nisam Imao Priliku Cuti Uzivo Kako Radi Mislim Kad Je Sredena Za Narodnu Muziku.neznam Zasto Mislite Da Je Bolja Od Pa800,pazite Meni Je Potreban Zvuk Znaci Ritam Masina I Boje ,i Vokalist A Druge Finese Kao Mp3 Bla ,bla, Bla Ja To Nekoristim Niti Imam Vremena Za To Ja Kad Sviram Sviram I Pjevam I To Je To .znaci Meni Je Bitna Kvaliteta Zvuka Da To Dobro Radi Na Razglasu I Da Je Sto Cistije I Zivlje.sta Da Radim I Jedan I Drugi Mogu Dobiti Za Iste Pare .....
Do nedavno sam imao PA1x (skoro 3 godine) kupio sam PA800. Jeste da je PA1x "mocniji" ali se takodje nisam ni malo pokajao!
Set sa PA1x radi i na PA800. Pa800 je daleko laksi sto se tice nosenja, tu sam jedinu razliku video, a da i boja je razlicita hehe!
Dakle, pa800 je takodje kvalitetan, neznam zasto ga kude
turbo72 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
dali, dirke, korgu, mogu, paxpro, tipke

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije