Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 14.06.2015, 15:18   #1
tyros2
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: USA
Godina: 53
Postovi: 617
Downloads: 930
Uploads: 15
Rekao HVALA: 162
Zahvalili mu 114 puta u 108 Postova
Instrumenti: Yamaha psr A-5000
tyros2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Yamaha PSR-S670/S770/S970 i A3000

Pojavom novijih Yamahinih aranzera Psr S serija Yamaha se odlucila da implementuje u iste "Expansion" odnosno Custom voices.
U zadnjim serijama S-750,S950,A-2000 ...... i slicno mogli su se ubaciti Pack-ovi koje yamaha pravi.Nije bilo moguce ubaciti osobne Custom voices kao sto je moguce kod Tyros serije.
U ovom trenutku Yamaha izbacuje novi aranzer nize klase PSR S-670 i najavljuje nove S serije....

http://ae.yamaha.com/en/products/mus...70/?mode=model

Po ovome kako am ja procitao,Ova klavijatura ce raditi uz isti YEM kao i Tyros5,sto znaci da ce se moci kombinovti i Custom sa tyrosa.

Yamaha je u poslednje vrijeme veoma aktivna u razgovoru sa "musterijama" (znam iz licnog iskustva),direktno ili indirektno.Prate pomno forume.
Licno meni su pomogli u otklanjanju i najmanjih problema uvezi rada sa YEM-om i uputili me u potpuno pravilan rad sa ovim programom.
Takodje bi se trebao pojaviti novi YEM update 2.3 pa cemo vidjeti sta ce sve da nam donese.
tyros2 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:31


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije