Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.12.2007, 09:13   #1
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2736
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Zvuk na kompjuteru

Nabavio sam neki laptop i na njemu su bili windowsi ME .Kad sam formatiro disk i hteo da instalisem XP nema vise zvuka.Na kontrol panelu saund i audio device mi u polje gde bi morala da stoji zvucna karta upise modem 0 i nema zvuka . U sistemu pored audio device stoji zut trokut i kad idem na properitis pise device can not start error code 10 .Ponovo sam pokusu sve moguce windovse i drivere najnovije da skinem i instaliram ali bezuspesno .Uvek mi na mesto zvucne ubaci modem 0 .U biosu se nemoze nista da promeni jer nema nikakvih opcija za menjanje a radi se o notebuku Gericom hummer sa 2.6 procesorom i 512 ram onboard zvucna lan i modem CD-RW 40GB disk .Dali postoji neko resenje za ovo ,dali se moze u windovsima negde da nesto izmeni da bi to proradilo jer mi treba pc sa zvukom zbog posla koji sad imam u firmi da ne kupujem nov.Imami Audigy USB kartu ali bi morao sa njom da vucem i ispravljac i slusalice a to mi nije po volji.Za svaku pomoc ili sugestiju sta je u pitanju hvala svima .
fico je offline   Reply With Quote
Star 02.12.2007, 10:30   #2
crni4
Drugar foruma
 
crni4's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.01.2006
Mjesto: Okolica SL. Broda
Postovi: 71
Downloads: 429
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: pa1x, pa800, pa2x
crni4 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
crni4 pošalji poruku preko MSN messengera crni4 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Samo me zanima jos jedan detalj koji je to model, Gericom hummer (trebalo bi pisat npr. FX 5600 ili 2840 c ili nesta drugo). Ovako mi je to malo informacija. Pozdrav
crni4 je offline   Reply With Quote
Star 02.12.2007, 11:12   #3
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2736
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Gericom 775II0 sa njihove stranice sam pokusao sve drivere koji postoje i za taj i za druge modele ali mi prepozna uvek modem pod audio kartu .Tako da mislim da je jedino moguce jos negde u windowsima nesto promeniti inace nevidim drugo resenje .
fico je offline   Reply With Quote
Star 02.12.2007, 13:35   #4
Maxi
Početnik forumacije!
 
Maxi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Postovi: 8
Downloads: 241
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Maxi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Majstore Idi Na Web Stranicu Od Imena Kompjutera Naprimjer Ako Ti Je Kompjuter Marke Tosiba Ili Compac Ili Bilo Koji Otidi Na Njihovu Stranicu I Skini Sve Drajvere Potrebne Za Tvoj Model Kompjutera I Kada Skines Sve Drajvere Za Tvoju Marku I Model Kompjutera Onda Is Instaliraj I Onda Idi Na Divace Manager I Update Drivere Ili Idi Na Add Hardware I Restaruj Kompjuter I Probaj Ako Opet Nije Uredu Probaj Sve Isponova
Maxi je offline   Reply With Quote
Star 02.12.2007, 14:05   #5
HUZO
Drugar foruma
 
HUZO's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2007
Mjesto: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 66
Downloads: 303
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: triton LE
Interesi: sviram
HUZO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
HUZO pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

napravi uninstall device i ponovo probaj instalirat zvucnu na nacin da kad te trazi drajvere klikni na install from a list or specific location i onda dont search i will choose drivers to install i onda bi ti trebalo pokazat drivere od device(recimo realtek ac97).a programe koje si skinuo za laptop prvo instaliraj ako su exe a ako nisu onda samo iskopiraj negdje na hard i browse do tih fileova!
HUZO je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
kompjuteru, zvuk

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije