Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Servis klavijatura - uradi sam

Servis klavijatura - uradi sam Savjeti oko popravka, čišćenja, izmena dirki, mikroprekidača, napajanja i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.01.2013, 02:09   #1
danci0007
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.08.2011
Postovi: 18
Downloads: 648
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
danci0007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Gdje uraditi prosirenje Korg pa800 128mb

Postovane kolege evo posto vec dugo vremena na trzistu postoje razni majstori koji rade prosirenja ram memorije na korgu pa800 na 128mb i 256mb zamolio bi sve na maloj pomoci..
Ja zivim u Svedskoj i zanima me gdje bi to mogao najbolje napraviti i na koji nacin ...dali mogu to sam kodkuce napraviti ili nekome moram se obratiti ..Koje imam opcije posto smo mi u Skandinaviji malo odseceni od evrope i nismo bas u najboljoj poziciji.. Inace sviram sam i pjevam i imam jako puno posla i zato nebi volio da se to razvuce i da me neko nasamari i slicno jer klavijatura mi je sve hehehehhe
Inace sam iz Hrvatske i idem cesto dole , pa sta bi vi napravili na mome mjestu .
Vidim da je o tome dosta pisano ali sada ipak nakon duzeg vremena se vjerovatno zna kome , gdje i kako je najbolje se obratiti .

Slobodno mozete se javiti i privatnim mailom u inbox u vezi ovog pitanja , i molio bi samo one koji znaju i voljni su pomoci ...da se tema opet nebi razvukla , zasto pa ovo pa ono , ja vako i onako .

Hval svima na informacijama i pomoci
Pozdrav od DAKIJA
danci0007 je offline   Reply With Quote
Star 24.01.2013, 07:11   #2
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Niko ti to nemoze garantovati,siguran budi, ako ima neko da si cuo da to radi onda ,i samo onda ako si stvarno spreman da bacis klavijaturu u smece ako to ne bude valjalo;toliko od mene. Poz..
zaki1 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije