Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 31.07.2006, 23:27   #1
Enva26
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.05.2005
Postovi: 42
Downloads: 124
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Enva26 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Cudo da nisi vec cuo za Adrijana

Eeeee kako nije jos momaka kao sto je Adrijan, sve bi bilo super mene je Adrijan stupio u pomoc od prvog dana pa do danas ja neznam kako da se zahvalim ovom coveku na koji nacin. Pa mozda kad dodje u New York vodim ga u Strip Club da izabere jednu garavu heheheh ja placam heheehehe ma salim se da mi ne zamere za ovokav jezik hehe Adrijan all the best man u were always great and u deserve people to respond like this... OO and by the ways i need to talk with u regarding the PA1X styles i received.. Ok partner cao..
Enva26 je offline   Reply With Quote
Star 01.08.2006, 03:43   #2
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Envere, ti si divan prijatelj i ti zasluzujes svu pomoc koja ti treba....nemoj da me vodis u Strip Club, jednostavno daj svojoj rodici moj email (ja ipak trazim neku djevojku za ozbiljano prijateljstvo ) hahah salim se...ziv ti meni bio stotine godina

PS. stvarno mi je zao sto si razocaran u PA1X. Nemoj jos da vracas, pokusaj jos malo da se igras sa njim, mozda ti se na prvi pogled nije dopao. I zar moze OS od PA80 da primi karticu od 20MB, jel to znaci da onda moze i onu od 128MB?
Korgminator je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
adrijana, cudo, cuo, nisi, vec


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije