Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.02.2008, 13:30   #21
filekovic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.03.2006
Mjesto: Bern - Svica
Godina: 43
Postovi: 36
Downloads: 155
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Ja sam svoje odsviro
filekovic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
filekovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kao prvo u nekim stvarima imas pravo. ali netrebas da se toliko hvalis koliko si ti dao svojih setova. Evo ko hoce setove za tritona neka se javi. ja nisam nista lose rekao a nit mislio.

Dali zasluzio ili ne to me ne zanima. Znam da ima supaka koji samo zele da skinu i to je to. Ali to je njihov problem. Zato kazem nevalja biti mudar a ja samo dok nabavim dobar set, platicu ga i to je mohj problem sta ja dalje radim snjim. Ja cu ga postaviti 100% tako da i ostali imaju nesto od toga.
a nemamo mi vi vremena kao ti da provodim sate praveci boje ritmove na klavijaturi. Neko ima vremena i zato naplacuje. Ja sam na mom prvom postu napisao platicu. Nasao am covjeka koji ima set stvarno dobar i hoce 500 eura. Jeste mozda mnogo ali vrijedi. Zatim sam pitao ima li ko da zeli da podijelimo taj set pola pola. Ali sto da se mucim s ovim sranjem bez veze.

samo da te napomenem da je prije ove stranice postojala stranica bosnamidi.com koja je nudila svega i svasta ali nisam stigao da radim svaki dan na njoj pa sam je odjavio nakon 2 godine. Ipak jedan moj prijatelj je sjetio se da pokrene oper tako nesto i svaka mu cast uspio je u tome jer covjek ima vremena za to. a to je bosanceros.com

Budi pozdravljen i nemoj da se ljutis. svako ima svoje misljenje jel tako. Ja sam samo trazio da pomognemo jedni drugim ali posto vidim da se jedno prica a drugo pise e onda tu nema vise nista.
filekovic je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 13:39   #22
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 45
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja radim na svom setu evo vec tri meseca po ko zna koliko sati ustvari cesto po celu noc i sta sad treba da stavim to u download pa da svaka bena koje se juce ukljucila na sajt skine i za pet dana se rasiri po netu nesto sto sam izginuo i maltene krv propiso dok sam uradio a da ne spominjem i trud kolega koje su mi pomogle da naucim sve ovo sto znam i dan danas mi pomazu posebno nele bez koga nebi napravio ni pola od ovoga sto imam
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 13:45   #23
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma nisi me razumio. Ne hvalim se ja time koliko sam dao, i nije mi to što sam dao žao.
Htio sam reči koliko bi tek materijala bilo ovdje kad bi svaki od nas dao 2-3 vrhunska seta u download centar, onda bi download imao smisla, ali mislim da tad i nebi bilo tko imao samo tek tako pristup u njega.
Ovako pružamo vam najosnovnije (ali dobro urađene) ritmove, boje i samplove, a za finalnu šminku se jarane moj sam pobrini. treba to sve pročačkat, preslušat malo doradit i tada se da napravit itekakav hebački set. No dosta vas je ljenih, pa vam je i to teško.
Isto tako, moj ti je savjet da ne bacaš džaba para (500 €) na neki SET-ić koji je vjerojatno kombinacija materijala od drugih ili sličnih setova kakovih možeš nač na stotine na netu. Nemoj bit naivan i bacat pare, jer takav SET uz malo truda možeš i sam imat. Stari moj, to je velka lova i poštena klavijatura pride. A to kako neki tvrde da meterijala za Pa800 nema baš puno, to što i ima su dorađeni setovi s Pa80 i Pa1X-a, tako da mnogi od vas puše veliku lovu kupujuči već nešto čega ima u izobilju (vjeruj mi kunem ti se životom, samo su ih malo došminkali na Pa800). nema tu ništa novog i revolucionarnog.
I na kraju, priče kako ja imam vremena kući sjedit i pravit stylove i boje slobodno okači bez uvrede mačku o rep. Prijatelju moj imam već cca. 50-tak pjesama za total obradit, a vremena nemam nit za provježbat sat-dva harmoniku i klavijature.
nema se više vremena ko nekad. Prošla su ta vremena da je plaća stizala radio ti il samo na poslu sjedio. A i obitelj traži svoje. Djeca su svaki dan sve veća, i normalno je da traže više pažnje i vremena. Posao, svirka, posao, svirka i tako dok vrag ne dođe po mene

Još jednom, ne bacaj pare. Kaži što trebaš potrudit čemo se da ti pomognemo i da sam to sklepaš uz našu pomoč. A kad se nađemo, dio tih para koje misliš uludo potrošit čemo zapit i svi će biti sretni.
Nemam Pa800 (netreba mi jer mi Pa80 radi posao više no dobro), ali ako što trebaš pomoči ću ti ne samo ja nego svi pravi i istinski jarani na site-u.

Uživaj
kreso je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 14:16   #24
zile
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

evoti moj msn imam ja sve sta hoces za pa800 nema problema SVE VRSTE MUZIKE.MOMENTALNO IMAM JEDAN SET ZA YU MUZIKU SVE SPREMAN SA TERCAMA BOJE I RITMOVE SVE ORGINAL OD PESME PREKU 300 RITMOVE OD SVE NAJPOPULARNIJE PESME,IMAM I ZA PA80 I ZA TRITONE KOME TREBA JAVITESE KOD MENE NEMA PROBLEMA.YU MUZIKA,CIGANSKA MUZIKA,ALBANSKA,BUGARSKA SVE STA VAM TREBA ZA VAKI KORG JAVITESE KOD MENE

************.**************


Zile, nisi pročito pravilnik ! Pročitaj točku 16. pravilnika pa će ti bit jasno. Adresu stavi u profil Nicka !

Promijenjeno od kreso (08.02.2008 u 14:24 sati)
  Reply With Quote
Star 08.02.2008, 16:18   #25
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Vidim da se ovde zakuvalo, a ja kasnim sa onim sto sam obecao, pa da se bar javim .. da ne mislite da sam zaboravio ili da necu...
Danas mi dolazi kolega koji ima PA800 i donosi svoj set. Veceras imamo tezgu, tako da racunajte da cu sutra negde kad se probudim da uploadujem to sto je doneo.
Ima on jos setova koje je pokupio ko zna gde, donese SVE sto ima, a ja cu rado uploadovati sve to.
Mali problem mi je upload brzina, ali ok, uploadovace se vec ... polako

@Vaxter
I ja smatram da je bez veze kaciti sve na public share sajtove, pre svega zato sto za vrlo kratko vreme budu pobrisani. Posle kad nekome treba set, onda moras ili ponovo uploadovati ili slati coveku na drugi nacin.
Ako na serveru YUMIDI-ja vec ima mesta, dajte pa skinite taj premali limit za velicinu uploadovanih fajlova ili pomerite ga na, sta ja znam, mozda 100Mb. To je i vise nego dovoljno da neko uploaduje ceo set sa sve semplovima.
Slazem se i sa tim da ne treba sad svako ni da ima pristupa za download bas svega.
Nisam nacisto kako sada stoji stanje sa "super clanom". Citao sam temu koja o tome govori, ali su postovi tamo vec stari. Ako i postoji "super clan", ja za to ne znam, a ako ne postoji, treba ga pokrenuti ponovo. To smatram izuzetno dobrom idejom. Pa posle neka se svako potrudi da svojim zalaganjem postigne taj status.
Ubedjen sam da ima ovde mnogo dobrih ljudi koji nisu samo "skidaci i otimaci", vec ljudi koji ce rado pomoci i podeliti to sto imaju, bez obzira na to koliko su radili na tome sto dele i na broj neprospavanih noci. Takvim clanovima treba omoguciti da imaju svoj prostor za razmenu, ako za to, naravno, postoje mogucnosti.

Lele .. bas sam se raspisao... Kreso, poceo si cudno da utices na mene
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 17:34   #26
kuki
Kao kod kuće
 
kuki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2005
Mjesto: Zrenjanin
Godina: 36
Postovi: 835
Downloads: 1668
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 18 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha 9000pro, Korg TR76
Interesi: Ribe na dve noge
kuki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kuki pošalji poruku preko MSN messengera kuki pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

I ja sam tu uvek da pomognem koliko god mogu!
__________________
Obozavam muziku,klavijature i zenske!!!
kuki je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 18:46   #27
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Limit je postavio hosting servis, tako da smo mi tu nemocni...
Chak ne postoji mogucnost ni da se to plati...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 19:14   #28
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pomoci cu, upravo se uploaduje ceo SET samo jako sporo ide.
Ali zasto, POBOGU, moras ostaviti svoj email ovako? Mogao si mi poslati privatnu poruku...

Za 5 minuta, saljem link za download....

@Vaxter
A da li moze ovakva ideja.... da se samo download sekcija preseli kod nekog drugog?
Tu bih mozda i ja mogao pomoci ..... u stvari ne mozda, nego sigurno...
Sve bez para, naravno.
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1

Promijenjeno od jager (08.02.2008 u 19:19 sati)
jager je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 19:31   #29
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ETO GA SET uploadovan je! Imate link u novoj temi...
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 19:52   #30
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam Kreso prije dvije/tri godine, dok sam svirao PA80 molio Korg-ovce da se organizujemo i napravimo zajedno jedan SET, koji ce stvarno biti idealan. Kao sto je Turski muzik rehberi tim uradio, i napravili su MR-CARD3 Plus. Htjeo sam da se podjelimo da neki rade na ritmovima, neki na sample-ovima, bojama, finalnom miksu itd. Ponuda za pomoc sam doslovono dobio nula, i sta vise da pricam. Mjesec dana nakon post-a sam dobio email-a gdje pojedinci mi traze da im posaljem taj set na kojem smo radili.

Promijenjeno od Korgminator (08.02.2008 u 19:54 sati)
Korgminator je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
800, boga, korg, molim, pomozite, set, vas

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije