Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Ostali Instrumenti > Kutak za harmonikaše

Kutak za harmonikaše Pravo mesto, za pravo pitanje ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.01.2008, 15:39   #1
sale555
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 26.01.2008
Mjesto: Mk
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Guerrini 627
Interesi: muzika
sale555 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Info za Guerrini 627

Tek sada sam pronasao ovaj sajt, pa sam veoma zadovoljan od onog sto se tu pise. Vidim da ima dosta od vas koji se razumeju u harmonike, a i citam da ima svasta na prodaju, pa i nekoh kopija, kako i srpskih Dalape harmonika sto stvarno nisam znao.
Elem zato bih molio znalce za pomoc.
Imam harmoniku Guerrini model 627, crna, troglasna i bez kabine, 120 basova, sedam registra desno i tri na basu, od kraja 70 i pocetak 80 godina. Ne znam tacno, posto mi je kupljena kad sam bio nekih 10 godina. Harmonika je dobra, zeleo bi da prodam da bih kupio bolju, cetvoroglasnu za kabinom, pa molim za savet, kolko bi mogao (trebao) da trazim za nju.
p.s. Harmonika je odrzavana, kod vrhunskog majstora, sve je ispravno, novi kaisevi za rame i bas, shtimana, nema ostecenja, osim malih grebotina, sto je prirodno za stariji instrument
Pozdrav Aca
sale555 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
627, guerrini, info


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:20


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije