Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

 
 
Alati tema Display Modes
Star 03.02.2020, 22:57   #1
Fumaher
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.08.2019
Mjesto: Karlovac, Hrvatska
Postovi: 5
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Harmonika, Gitara, Klavijatura
Fumaher ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Savjet za kupnju klavijature

Pozdrav,

nov sam na forumu i htio bih postaviti pitanje iskusnijim i starijim clanovima koji se razumiju u aranzere/klavijature.
Trenutno imam Korg Pa50 SD i radi odlicno (jedna tipka ne radi ali se taj kvar da tolerirati). Posjedujem par setova i svidjaju mi se i originalne boje i ritmovi koje dolaze uz tu klavijaturu. Sviram narodne pjesme i kola, a trenutno ucim bas i kontru.
Htio bih kupiti jeftiniju klavijaturu koju mogu imati sa sobom buduci da Korga ne mogu stalno svirati iz osobnih razloga.
Nije mi bitna marka, nisam toliko upucen u kvalitetu amaterskih klavijatura ali ne trazim nista posebno, ali da postoji mogucnost sljedeceg:
-stavljanje ritmova i boja na klavijaturu i njihovo uredjivanje i mijesanje(kao sto se moze na tipa pa4x ili kronosu ali naravno u nekoj novcano prihvatljivijoj verziji)
-mogucnost automatske terce(ako se ne moze ucitati sa seta vec da se napravi rucno)
Broj tipki takodjer nije toliko bitan ali kljucno je da mogu slagati tercu i buduci da ucim bas/kontru, podijeliti na pola i dodijelit odgovarajucu boju lijevoj i desnoj strani.

Trazim nesto ne preskupo, bilo bi dobro da je podrzana na ovoj stranici, da se moze posavjetovati sa korisnicima koji ju sviraju ako je potrebno.

Ako netko ima savjet, slobodno pisite.
Hvala unaprijed.
Fumaher je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:08


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije