Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.05.2008, 22:32   #11
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Hazire, da ti ja kazem nesto...
Pre svega, lepo je od tebe i veoma kolegijalno sto uopste i razmisljas o tome da poklonis nekome svoj rad, makar to bila i kompilacija tudjih delova seta. U svakom slucaju si radio na njemu i ulozio sebe velikim delom.
Medjutim, tu postoje samo 2 resenja:
Ili ga daj SVIMA ili ga ne daj NIKOME!
Nekog treceg resenja jednostavno nema, bar po meni.
Ukoliko ga podelis sa nekime, pre ili kasnije, taj set ce vremenom "procureti", a znas i sam kako je digitalna forma lako "kopirljiva" stvar. Nemoj sad ni slucajno da se neko tu nadje prozvan, tipa "ne dam ja nikome ako mi tako kazu" .. ne mislim ni na koga eksplicitno, vec je to stvar verovatnoce... od petorice, jedan ce dati drugaru koji isto tako "nece dati nikome" i odeeeeeeeee na internet. Posle ce ga imati svako.
To ti je kao kada dve zene pricaju i jedna drugoj kaze nesto u poverenju tipa "eee, ali ne smes NIKOME RECI"
Veruj mi da je tako. Dakle, ako zelis, stavis ga ovde za download, a ako ne zelis, onda ga ne stavis.
Ja sam, kao i vecina pravih kolega ovde, postavio SVE sto imam, a sto verujem da je kvalitetno: Cele setove, semplove, one najkvalitetnije... cak sam i drugara sa pa800 davio i trazio set od njega, kako bih ga podelio ovde sa svima kojima je trebao. I drago mi je bilo da sam mogao pomoci.
No opet, za razliku od nekih, ja nista od svega toga nisam platio, tako da mi za to ne treba dizati spomenik Stiglo je ili razmenom, ili sam ja radio na setu. Zato i razumem u potpunosti ljude koji su set platili i nerado ga daju drugima.
No, s obzirom da sam dosta toga dobio, sto ovde sto od kolega van foruma i interneta uopste, bilo mi je zadovoljstvo podeliti to sto imam sa ostalima. Znam kako sam ja bio sretan kada sam kupio extreme, i isti dan otisao kod kolege koji mi je, bez pitanja, prekopirao ceo svoj set, direktno iz klavijature. Znaci onako kako ga on koristi na svirkama. Svaka mu cast na tome. Ja sam njemu, kasnije, dao sve sto sam nabavio/napravio....
E, ja sam taj prvi set od kolege prepravljao i prilagodjavao ga sebi. Zato budi ubedjen, da ma kakav set ti ovde stavis, jako je mali broj ljudi koji ce ga tako kompletnog, bez prepravki i koristiti. Taj set odgovara takav kakav je, samo tebi. Ostalima ce se svideti po koji ritam, boja ili vec nesto. A opet ce ljudi na tome RADITI, ubaciti jos nesto i tako dobiti jos jedan set. E taj set bi bilo lepo da podele ovde sa ostalima...
A na kraju krajeva, kako je vec vise puta ovde napisano: Ne sviraju setovi, vec ljudi...
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote
Star 20.05.2008, 00:22   #12
hazir_71
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2008
Postovi: 83
Downloads: 921
Uploads: 5
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa800
hazir_71 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ...

ok hvala svima za misljenje i ljudima koji su se javili na moj mail i trazili set naravno da ce iz tog seta svako da uzme ono sto misli da mu je dobro ili potrebno neko ce nesto naravno da doradjuje prema svojim ptrebama nije mi bio cilj da pravim pompu oko toga vec samo da cujem misljenje kolega koje cjenim sacekat cu jos malo i staviti to na down mislim da je to najrealnije a ako neko prepozna svoj rad takodje moze biti zadovoljan jer mu trud nije bio uzaludan a ja takodje jer mogu vratiti bar dio duga koji osjecam prema ovim ljudima a dobice ga i oni koji su mi se javili da im treba i koji su tek kupili tu klavijaturu i neka svako radi ono sto misli da je fer i posteno pa makar ga i prodavali nezelim se izdvajati od ostalih kolega koji su svoj rad stavili na raspolaganje svima ni moj rad nije vredniji od ostalih, poz...za sve kolege
hazir_71 je offline   Reply With Quote
Star 20.05.2008, 02:40   #13
ognjen-ogy
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2007
Mjesto: Ima me svukud !
Postovi: 150
Downloads: 929
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Pa 800 ......
Interesi: Muzika, računari ....
ognjen-ogy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ognjen-ogy pošalji poruku preko MSN messengera ognjen-ogy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard .....

Ma druže, kako ti vidiš da treba i to je to !Sad je to opet _ebada oko toga kome dati, a kome ne, jer da daš, meni petom i devetom nemam pojma, veruj mi da će opet neko se naći koji će dati nekom svom drugu, a taj nekom trećem itd, kao što je JAGER rekao, baš tako !Ali opet kao što kažeš da hoćeš da pomogneš to je lepo od tebe i korektno !
Na kraju, krajeva uradićeš ono što misliš da je najbolje !Evo iskreno ja imam pa800 i nikako da sredim kako bih hteo i da napravim nešto da valja, ili fali ovo, ili ono .... hoću da kažem ako je toliko dobar meni bi naravno dobro došao a mislim sigurno i drugim ljudima, ali opet ponavljam ti kako odlučiš to i uradi i na kraju šta god da se desi ili će ti biti drago ili krivo, ako nešto ispadne kako ne treba ne daj Bože, da ne bude da te jeneko nagovorio i tako dalje !
Razmisli ti šta i kako pa nam javi , šalim se ....

Pozdrav od mene ....
ognjen-ogy je offline   Reply With Quote
Star 20.05.2008, 02:55   #14
hazir_71
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 02.02.2008
Postovi: 83
Downloads: 921
Uploads: 5
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa800
hazir_71 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Daumen hoch ..

ok ogy druze odluceno je set ide na down i gotovo nezelim reci da je extra ali ima dobrih stvari sigurno i dosta toga su namjenski ritmovi svi juznjaci,terce, boje jos nesto malo na performance i kraj nista vise nestane druze haha..osjecam dug prema ljudima ovdje i tako ce biti pa ako nekom bude odgovaralo nesto bice dostupno ali mislim da ce pomoci mnogima pogotovo ko je na pocetku sa pa800 ili paX poz..
hazir_71 je offline   Reply With Quote
Star 20.05.2008, 03:22   #15
ognjen-ogy
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2007
Mjesto: Ima me svukud !
Postovi: 150
Downloads: 929
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Pa 800 ......
Interesi: Muzika, računari ....
ognjen-ogy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ognjen-ogy pošalji poruku preko MSN messengera ognjen-ogy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard .....

Svaka čast druže .... Nadam se da neće biti zloupotrebljatora .... Pozdrav ....
ognjen-ogy je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pa800, premisljanje, set

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije