Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 25.01.2013, 11:09   #11
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Periferija
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: Korg pa2xpro
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

u pravu je tranzit,i3 ima veoma dobre dirke,posebno za pocetnike,to sam zaboravio,ali pre svega proveri flopi jer to je kod i3 slaba tacka,ako flopi ne radi onda klavijatura nicemu ne vredi,jer ona moze da primi 4 ritma,kada sam nekad imao i3 kod mene je jedan ritam bio GRCKA-DVOJKA,drugi RUMBA-BEGIN,treci SA-SA-ORIJENTAL,i cetvrti 7/8-9/8.i moze solidno da zvuci za te pare.ali kazem bez flopija je nista,jer njemu flopi nije standardni i nemoze kao sto ide na is40 i pa80,pa bez flopija ne moze se nista ubaciti.a za g600 mislim da je slabija masina.
acakasper je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, acakasper, za koristan post:
nidzocirjakovic (27.01.2013), petrovski.bagi (25.01.2013)
Star 25.01.2013, 20:59   #12
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@aca kasper , @tranzit Gresite kolege mnogo....Evo docice i kolega @Sejox, pa moze i on da potvrdi da je G600/800 serija mnogo bolja od prve i3 serije i ne da se nikako porediti....G serija je u rangu sa iS serijom, pa prema tome, i3 uopste ne pripada ovde....Bez ikakve uvrede, ali jeste tako....Niti koga hvalim niti sta, vec samo pricam realno, jer nema razloga da hvalim Roland, a grdim Korg, jer i sam imam jedan Korg kuci, tako da mi to nista ne znaci, ali Roland G600 je mnogo bolja i kompleksnija sprava od i3....4 usera je nesto veoma veoma malo....Ako ti je za utehu, G600 ima 8, pa je malo, a zamisli samo 4....I taj expander i to, pa opet nista to ne vredi, jer je veoma stara klavijatura, a moze da se izbroji na prste desne ruke koliko ima Korg-ova i3 i isto tako koliko njih ima ispravan floppy, jer je veoma velika mana, a bez toga je kao covek bez nogu i ruku....Po meni druze, isprobaj taj G600 sto si nasao, i ako je sve ispravno i ako ti ogovara, uzmi ga....Neces se sigurno pokajati....Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio AcaG600 za ovaj koristan post:
petrovski.bagi (25.01.2013)
Star 25.01.2013, 23:11   #13
petrovski.bagi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.01.2013
Postovi: 16
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 11
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
petrovski.bagi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

proverio sam... radi sve... sutra idem da ga uzmem....
petrovski.bagi je offline   Reply With Quote
Star 25.01.2013, 23:20   #14
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od AcaG600 Pokaži Post
@aca kasper , @tranzit Gresite kolege mnogo....Evo docice i kolega @Sejox, pa moze i on da potvrdi da je G600/800 serija mnogo bolja od prve i3 serije i ne da se nikako porediti....
Ne grijesim kolega ni malo pa ko god dosao da potvrdi ama ne zato sto sam to ja u pitanju vec zato sto cinjenice govore u prilog tome. Svi ti aranzeri baziraju na Sample ROMu vrlo priblizne velicine a i soundi su im, sto bi rekli "u pet deka". Po starosti su svi vec odavno u zasluzenoj penziji. Prednost i3 je samo u veoma dobroj klavijaturi u odnosu i na G600 i na G800, sto sam i pomenuo, a o ukusima u vezi sa soundom je iluzorno diskutovati, to i nisam imao za cilj. Svakom njegovo. Acakasper je upravo napisao sve sto se trebalo reci, tu se nema sta dodati.

Promijenjeno od tranzit (25.01.2013 u 23:24 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije