Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 09.07.2009, 23:33   #21
Millan
BANANOVAN na sopstveni zahtev!!!
 
Millan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.12.2004
Mjesto: Sabac
Postovi: 621
Downloads: 688
Uploads: 14
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 42 puta u 39 Postova
Millan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja!
Ne daj Boze samo neke vise sile!
__________________
Ko peva zlo ne misli... A, ko misli, ne zna da peva!
Millan je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2009, 00:29   #22
hajro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.02.2007
Postovi: 138
Downloads: 166
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
hajro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ja licno smatram da je ideja dobra i izvodljiva ali za clanove koji su u srbiji i na granici srbije.za nas koji smo malo udaljeni je teze jer i kad a bi se doslo treba racunati na to da ce se popiti a i umor ne dozvoljava toilku voznju a da bi se rezervirali hoteli za prenociste i to je jedan od problema.a moj sin mirza ima zelju da dodjemo i kaze mi da sam skrtac jer necu da sve to poplacam heheh.u svakom primjeru nadamo se da cemo dobiti sve vijesti i utiske sa te yu-midijeve feste ako se vi izorganizirate,zelimo vam dobru i veselu zabavu i druzenje.
hajro je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2009, 12:13   #23
milanche007
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.07.2008
Postovi: 174
Downloads: 2589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Extreme,Roland XP30
Interesi: Sex,droga,alkohol...sve sto vole mladi
milanche007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

skadarlija nije los predlog,jedino je parking malo problem,mada ima garaza na oblicevom vencu koji je tu blizu na nekih 15 min peske,a lako bi se snasli ljudi sa strane,naravno kada bi se vracali iz lokala.e sad fora je sto bi bilo dobro recimo za ljude koji su sa strane da se dogovorimo da se svi nadju u isto vreme na odredjenim mestima na ulazu u grad.recimo kolege sa ibarske da se svi nadju kod motela saric na ibarsko(ili neko drugo mesto),kolege koji idu iz pravca zrenjanina,da se nadju na omv pumpi kod pancevackog mosta,kolege iz prvca nisa bi mogli svi da se nadju na naplatnoj rampi na bubanj potoku,a kolege koji dolaze iz pravca novog sada i sida,bi mogli da se nadju na aerodromu(otkud znam to je najlakse mesto da se nadju na ulazu u grad,jedino sto bi novosadjani morali da se iscimaju do aerodroma,ali to im je 10 minuta kako se ukljuce na autoput beograd zagreb),na svim ovim mestima da ih saceka po jedan kolega iz bg-a ida ih dovede do garaze na obilcu ili u narodnog fronta.sigurno ima kolega kojima je blizu izlaz na bubanj potok,pancevac,ibarsku i koji zive u zemunu ili nbg.e probelem je sta posle kad se svi iznapijamo neki ce morati da voze i po 200 km,fora je sto dosta njih nece moci da voze zbog alkohola i umora.ne znam kako to da resimo...dajte predloge...pozdrav svima
milanche007 je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2009, 12:21   #24
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Možda je zato najbolje izbeći grad i gužve po centru i pojuriti negde po okolini neki hotel ili motel sa restoranom i lepo tu napraviti celu organizaciju...kad se popije da se ima gde i prespavati,i kolege sa strane i oni iz BG,ko da seda za volan posle terevenke,nije baš pametno...to ne mora biti ništa skupo niti ekskluzivno....
  Reply With Quote
Star 10.07.2009, 12:26   #25
milanche007
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.07.2008
Postovi: 174
Downloads: 2589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Extreme,Roland XP30
Interesi: Sex,droga,alkohol...sve sto vole mladi
milanche007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pa eto moglo bi i tako.ja sam mislio na ono kad je jefta rekao da bi mogli da se osecamo kao kod kuce,zato sam i komentarisao tu varijantu.e sad bilo bi idealno kad bi se naslo nesto ovako kao sto ti polandinjos predlazes.dobro ti si stariji i iskusnijipozzz
milanche007 je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2009, 14:00   #26
banex
Vredan član društva
 
banex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.11.2005
Postovi: 129
Downloads: 2345
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
banex befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja!Dolazim sa millanom.To je decko par postova iznad mene.Ako ima jos neko iz sapca ili blize okoline nek se javi pa mozemo zajedno.
banex je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2009, 18:46   #27
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od milanche007 Pokaži Post
pa eto moglo bi i tako.ja sam mislio na ono kad je jefta rekao da bi mogli da se osecamo kao kod kuce,zato sam i komentarisao tu varijantu.e sad bilo bi idealno kad bi se naslo nesto ovako kao sto ti polandinjos predlazes.dobro ti si stariji i iskusnijipozzz
Ma ja sam samo mislio da je pametnije izbeći gužvu po gradu i osmisliti neki smeštaj za kolege koji su sa strane...negde malo van grada to nije ni skupo...
  Reply With Quote
Star 10.07.2009, 18:56   #28
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

U admin sekciji sam već napiso, a sada ću morati i ovdje svima da se ispričam i saopčim da na žalost na mene ne računate. Od samih početaka sam ovdje zagovornik okupljanja, no nažalost moram biti uz bolju polovicu jer sad joj je najteže s trbuhom, tako da dok čekamo juniorku nema mrdanja od kuće
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2009, 19:00   #29
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

A shta kazete da to okupljanje bude u jesen?
Lepo vreme nam i nije bitno, jer bi ionako bili unutra.
Imamo vishe vremena za pripreme, nece biti vrucina, u jesen svi imaju vishe slobodnog vremena...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2009, 19:05   #30
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

jesen bi bila ok...

mada...ima ono zakazano okupljanje u Nishwilly ili okolini...degustacija domaćih mesnih i alkoholnih proizvoda u organizaciji našeg kolege Milancheta...

Promijenjeno od Vule (10.07.2009 u 19:07 sati)
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:35


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije