Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 17.11.2019, 14:27   #1
Posavina
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 06.07.2017
Mjesto: Tolisa
Postovi: 6
Downloads: 198
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg pa900
Posavina ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Korg pa700 problem preformance

Do prije mjesec dana sam imo korg pa900 i bio sam zadovoljan sa njim... Mesjutim njega sam prodao i uzeo sam korg pa700 i sad imam problem sa preformansama tj. Koji god set da ubacim npr harmonike uopće nemaju više onaj zvuk što sam imo na pa900. Ovdje mi sve djeluje nekako mutno i ne sredjeno... Ritam sekcija je manje više slična po zvuku ali desna ruka je sačuvaj bože... Gledo sam po globalu i zaključo sam uper fx itd... Isključio sam eq u globalu itd. Uglavnom kad izaberem preformansu npr kabina endzi i odem na menu pa na mixer tuning pa onda na eq gain tu mi stoji sve na nuli i kad npr kad hi gain povećam onda to bolje zvuči al opet to nije to... Znači zanima me dal to inače bude na nuli sve ili je kod mene samo problem pa da zbog toga imam mutan zvuk
Posavina je offline   Reply With Quote
Star 17.11.2019, 15:39   #2
Tomy
Odomaćeni član
 
Tomy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.06.2005
Mjesto: Cakovec
Postovi: 505
Downloads: 231
Uploads: 2
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 76 puta u 73 Postova
Instrumenti: Yamaha GENOS, Motif XS6, Korg PA800, ROYAL STANDARD Silvana II, Boss VE-500...
Interesi: Klavijature, Software, Web, PC...
Tomy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Tomy pošalji poruku preko ICQ messengera Tomy pošalji poruku preko MSN messengera Tomy pošalji poruku preko Yahoo! messengera Tomy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Problem je najviše u klavijaturi jer je to niži rang modela od PA900 pa su mu morali nešto oduzeti da opravdaju nižu cijenu a to je između ostalog i lošiji zvuk. Slabiji signal i mutnija boja zvuka od PA900. Nasljednik od PA900 je PA1000 pa se oni mogu uspoređivati po kvaliteti zvuka koji izlazi na razglas.
Tomy je offline   Reply With Quote
Star 17.11.2019, 15:48   #3
Posavina
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 06.07.2017
Mjesto: Tolisa
Postovi: 6
Downloads: 198
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg pa900
Posavina ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Znam da je niži rang klavijature al imao sam u posjedu i korg pa600 pa nisam primjetio neku veliku razliku u zvuku izmedju pa600 i pa900 kao što sad primjećujem na pa700.. A razlika je toliko velika tako da mislim da nema šanse da je klavijatura jednostavno takva nego mislim da je problem u preformansama tj da mi ne prebaci sve postavke preformansi kako treba a neznam što je točno u pitanju. Zato bi volio ako tko ima pa700 ili pa 1000 pa da samo pogleda u postavkama preformanse npr neku harmoniku kako stoji hi gain low gain itd itd
Posavina je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije