Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.04.2009, 15:35   #21
markomuzicar
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 15.02.2009
Mjesto: Wien, Austria
Godina: 42
Postovi: 51
Downloads: 365
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
markomuzicar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
markomuzicar pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo meni hvala bogu da ne ureknem pa800 radi svake noci od pola 9 do 1 zadnjih sest meseci nisam imao ni najsitniji problem ni da zaglavi a kamoli sta drugo, o.s. mi je 1.6 cini mi se a volume user ritmova i boja mi je takav da se oni fabricki posle njih ne cuju uopste a ja ih i ne koristim, pa eto nema pravila...mada ja nesto razmisljam da pazarim neki g600 ili g800 za 300-350 e i da mi stoji za ne daj boze jer nikad se ne zna...narocito jer radim u C.gori svaku noc a ovde nema ni prodavnice a kamoli servisa
markomuzicar je offline   Reply With Quote
Star 11.04.2009, 13:21   #22
toni-bt
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.12.2008
Mjesto: bitola-mkd
Godina: 53
Postovi: 114
Downloads: 666
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: klarinet-buffet rc,sax-boston (alt) klavijature-2xkorg pa3x61,,roland g-800 ,korg triton le
Interesi: muzika,muzika muzika i lepo druzenje
toni-bt befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
toni-bt pošalji poruku preko MSN messengera toni-bt pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja uvek imam rezervni aranzer za "ne daj boze" i sada pored Pa 80 kuci cuvam roland g-800 iako do sada nisam ga iskoristio,ali nikad se ne zna a ne kosta puno,a moze da te izvuce iz blata ako zatreba,pozdravljam tu tvoju ideju,sto pre je realizuj i mirno spavaj.pa 80 koristim zadnij 4 god a pre to sam imao G-800 kad idem na drugu klavijaturu onda cu da prodam G-800 a zadrzim pa-80.To znaci kad imas posla bori se da je zacuvas,ne vade te iz blata 300-400 eura.pozdrav
toni-bt je offline   Reply With Quote
Star 11.04.2009, 14:06   #23
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Možda sam trebao otvoriti novu temu,ali bih da se nadovežem na ovo što reče toni-bt(ostaviću na moderatorima da prosude-dakle tema-rezervni aranžer).Ja koristim Yamahu PSR 3000,kao aranžer i Roland GW8 workstation,kao solo sint,ali,koji ima i aranžerske funkcije.Dakle,ne daj Bože,nešto krene po zlu,ja imam,na licu mjesta i rezervni aranžer.Ne interesuju goste u kafani ili svatove moji(ili naši)problemi sa tehnikom,a i ne bi bilo ni lijepo da im bilo šta pokvari veselje.Da sam vlasnik KORG-a PA 800(ovo kažem jer je bilo najviše pritužbi na njega),ja bih razmislio o ovakvoj varijanti,dakle GW 8,kao solo sint,ujedno i rezervni aranžer(ili nešto sličmo).Pozdrav!
makso68 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije