Tema: Terce za Pa1
Videti jedan post
Star 03.04.2009, 11:09   #90
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Igorčina Pokaži Post
Pozdravljam ''NAUČNIKA'' i cenim njegov ''PRIJATELJSKI'' savet...
Vidi ovako stoje stvari, NI JEDNA STO SI REKAO TI NIJE NA MESTU pod jedan vređanje članova (nebitno je dali sam to ja ili ko drugi) je samo po sebi prekršaj dovoljan za ban. Te komparacije tipa "NAUČNIK" i "220V" ostavi za nekog drugog ja se druže moj sa ponosom prezivam Tesla ako nisi znao tako da me sa tim zaobiđi a koliko vidim najveći naučnik ovde trenutno si ti. Samo mi nije jasno sta ocekujes od foruma i ljudi odavde da ti srede sve u klavijaturi onako kako tebi odgovara mozda bi bio onda zadovoljan??? Ili najbolje dođi kod mene kući epo ponesi klavijaturu pa da ti ja sredim jel ti to odgovara??? Ali moram da ti kažem koštaće te i to skupo skuplje nego nedimu da nosis!!! Mislis li da samo ti imas posao i obaveze??? Vidi ja imam dvoje dece posao i sviram a sve vreme koje imam odvajam za vezbu i sređivanje klavijature a ono malo što mi preostane posvetim ovom forumu i zaglavljujem ovde ispravljajuci kojekakve gluposti članova koji se prave pametni i neće da se potrude da pročitaju pravilnik do 4 ujutro. Daj čoveku "vlast da mu vidiš čast" na tu glupost neću ni da se osvrćem posebno ostavio bih to članovima koji su dosta prisutni da sami procene kakav je ko. A reci cu ti da ta "vlast" nema nikakve privilegije nego samo obaveze. Znas li ti koliko je potrebno vremena i zivaca da se iscita svaki post koji se napise na forumu, i da se sve uredi da bude svima dostupno i pregledno??? Tako da te komentare preskoči i bolje se posveti malo sređivanjuklavijature nego ovim glupostima što radiš, jer kao što Svrakan reče imaš 32 god a ne 16 da bi se tako ponašao!!! A terce imaš u downloadu ako ništa drugo ja sam lično postavio jednu svojevremeno da dokažem da može na oscilatorima da se pravi terca a-C pa vidi kako je napravljena i radi dalje sam a imas i na forumu link za direct download terci svih na oscilatorima koliko mene pamet sluzi da je neko postavio bio. A ako nemas bas toliko vremena da to malo potrazis i sredis i ako nemas vremena da sredis ritam koji skines odavde nego ga samo ubacis i nesto sviras a ono ne valja nista nemoj da se zalis nego lepo prodaj klavijaturu jer ti ne treba.
I bez tog licemerstva nemoj da se vređaš molim te!!!! Jasno si rekao šta imaš tako da je suvišno to na kraju
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!

Promijenjeno od tesla (03.04.2009 u 12:41 sati) Razlog: gramatika.... hehehe
tesla je offline   Reply With Quote