Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.02.2007, 10:34   #1
Emir82
Drugar foruma
 
Emir82's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2006
Mjesto: Australia
Godina: 42
Postovi: 81
Downloads: 66
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: PA3X, CZ-230S, itd...
Emir82 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Emir82 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Pokvaren Style PA1X... Zasto i Kako???

E Raja kako ste mi??
Evo i ja naleti na moj prvi pa1x problem, i nemogu da ga rjesim, i nekontam zasto se to dogodilo.
Nasao sam jedan mali zet, sto mi se dobro svidja. Jake ritmove ima, i boje su super. Ima od prilike 4mb samplova.
Recimo da se taj ser zove Set1. Eh sad, ja Styles, Sounds, Performances nisam nista dirao, sve je ostalo kako je loadovano na prvom mjestu. Sad sam ja spasio taj set, tako da bi ga doradjivo po mojoj volji. Recimo da se taj moj set zove Set2.

Ja sam ona odabiro neki ritam, i poneku boju, pravio STS-s i to save-ovo na Direct HD bankama, poshto nisam htio da pre-brishem factory styles.

Eh danas, sam neke setove sa neta skinuo, 2 ili 3 i load-ovo sam ih. Kad sam ih isprobo, opet sam svoj ( Set2 ) loadovo.

ALi sad problem! Ritmovi u Direct HD i poneki originalni ritam sa na User Styles, Zvuce ko da 50 majmuna lupaju po kantama. Nema veze koji set loadujem Set 1 ili 2.

Zasto?? I kako da povratim? Da li je moguce da su samplovi od onih 2,3 seta sto sam probavao, izbrisali moje samplove, i ostali u RAM-u ili tako nesto... ??

Izvinite na ovoj cijeloj prici sto sam napiso, ali hocu da sto vise informacija da upisem da bolje se objasni o cemu se radi

Pozdravi od Emira, Australia
Emir82 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
kako, pa1x, pokvaren, style, zasto


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:41


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije