Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 03.02.2013, 16:21   #11
gogile
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 10.12.2012
Postovi: 52
Downloads: 142
Uploads: 1
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
gogile ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od rolandx Pokaži Post
Kada smo vec kod zvuka, veoma bitna stvar. Ne znam da li Pa800 i bolje klavijature imaju tu banku, u pitanju su Legacy i GM Drums banke. Probajte u bilo kom recimo u pop ili zabavnom namenskom ritmu da standardni bubanj zamenite bubnjem iz gore navedenih banaka ( na prvoj stranici banke prvi ili drugi sa leva na dole). Kakav dynamix kakvi bakraci. Zvuk bubnja me je odusevio! Vrhunski dobos, cinele.... zvuk perfektan. Razlika tog bubnja i recimo najboljeg na Pa500 je nebo i zemlja. Fantasticno. Sada svaki namenski i naravno univerzalni kod mene ide upravo sa ovom postavkom. Jedino je problem sa ritmovima poput zila, sudo,dynamiy i dr, sto zahtevaju svoj bubanj inace sve pobrka ,....steta. Skidam kapu stvarno za fabricku postavku... To je ono sto je dynamix pokusao da dobije sa zvukom a Korg je to odradio vrhunski.

Koji bubanj koristis iz tih bankova fabrickih?

Dodato:
Ja sam sinoc imao drugu svirku sa Pa600 i onaj problem sa slabim izlazima sam resio sto sam levi i desni sad prikljucio na dva posebna ulaza u Miksetu i dobio sam jak zvuk.Jedino sto moram jos reci nazalost mi se jednom ukocio u toku svirke,mozda je je i do mog seta,nezelim nikoga da plasim ali to min se desilo da sam morao ugasiti i opet upaliti,publika je nonstom u onoj tisini vikala OCEMO MUZIKU,OCEMO MUZIKU,bilo mi je malo neprijatno.To mi se i desavalo i kod kuce dok sam sredjivao set.

Pozdrav

Promijenjeno od gogile (03.02.2013 u 16:27 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gogile je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:23


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije