Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Ritmovi

Ritmovi Pitanja vezana za ritmove...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 31.01.2014, 17:36   #14
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.312
Downloads: 344
Uploads: 22
Rekao HVALA: 52
Zahvalili mu 1.826 puta u 1.360 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@NordX - nema problema, zato smo tu. Ja sam u stvari odgovorio sale_band-u.

Radio sam konverzije sa Style Works odavno, nikada nisam bio zadovoljan tim učinkom. Na kraju sam shvatio da mi je lakše otkucati Style od početka.

Ovo na što ti je Tranzit skrennuo pažnju je bit problema. Ja mislim da Style Works odradi osnovne stvari, prebaci MIDI informacije po trakama i to je to. I u tom prebacivanju ne "odsvira" (konvertira) CHORD u oblik maj7 koji ti je Tranzit spomenuo. Pored toga sam gotovo siguran da niti ne postavi CASM informacije pravilno u odnosu na određeni Style. I zato dolazi do problema koje spominješ.

Pored toga, inicijani ritam s kojim si krenuo raditi u Style Worksu je napravljen tko zna s kojim postavkama. Vrlo je vjerojatno da se ne radi o tvorničkom Stylu već o nekoj verziji iz "kućne radinosti".

Kada bih vidio taj konvertirani Style mogla bi se "pravilno odredti dijagnoza", ovako je sve samo puko teoretiziranje i nagađanje.
casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
NordX (31.01.2014)
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije