Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 08.04.2015, 02:11   #6
denza_
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.05.2013
Postovi: 102
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Interesi: Gitare,razglasi,sport
denza_ ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

1. Tvoje pojačalo i nije baš namjenjeno za subove, ono super radi na satelitima (govorim iz osobnog iskustva), ali na bassu zvuči jako tanko.
2. Tvoji binovi su preslabi za PRX715 (zato i jeste spržili zavojnicu), ili nabavite još 2 ili uzmite PRX718, ali sa još 2 bina nećeš moći upotrijebiti to pojačalo jer je impendensa jednoga tvoga bina 4ohma, a ja se ne bih usudio gurati 2 bina po strani na 2 ohma.
3. Kompresor/limiter će uraditi pomak, ali mislim da neće biti dovoljan za ono što vama treba, mislim da je bolje rješenje DBX166XL ili DBX266, koji je malo jeftiniji od tog JBL-a, a i provjereni su maximalno, a nešto nemam neke pozitivne poglede na taj JBL kompresor, bar po komentarima stranih foruma.

Nadam se da ćeš uspjeti riješiti svoj problem. Pozz
denza_ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije