Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.02.2016, 15:05   #1
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja jesam ... Dosta boja imam tako , i kad sam presao na Pa4, morao sam da sve to prepravim


Sent from my iP6s
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote
Star 16.02.2016, 15:44   #2
accordst
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.08.2011
Postovi: 138
Downloads: 241
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
accordst befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard songbook

Hvala na brzom odgovor Vex.
Kako stvar funkcionira sa songbook-om,kad se ide ubaciti iz Pa3 u Pa4,naime ja unutar songbooka imam dosta Custom lista napravljenih,pa me zanima da li Pa4 sve pročita pošto bi mi jednog dana bio ogroman posao to ponovo slagati?
accordst je offline   Reply With Quote
Star 17.03.2016, 19:28   #3
iljusin
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 23.08.2010
Postovi: 139
Downloads: 620
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
iljusin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Setovi sa pa4x na pa900,600,3x i obrnuto

1.Dali setovi koji su snimljeni na pa4x do naprimer 50mb mogu da se ucitaju komplet u pa3x,900,600 ili to nepodrzavaju ovi modeli.

2.Jel pa4x podrzava komplet setove iz pa3x,900,600 neravno do 200 mb ako je kompresovan iz pa3x.
iljusin je offline   Reply With Quote
Star 17.03.2016, 20:09   #4
Vux
Vredan član društva
 
Vux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.10.2012
Mjesto: Las Vegas, Nevada
Godina: 32
Postovi: 279
Downloads: 85
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 42 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg PA3X-76
Interesi: IT
Vux ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od iljusin Pokaži Post
1.Dali setovi koji su snimljeni na pa4x do naprimer 50mb mogu da se ucitaju komplet u pa3x,900,600 ili to nepodrzavaju ovi modeli.

Mislim da u pa3x mogu bez problema, u pa600 ne mogu ako su semplovi kompresovani za pa4x, ne znam za pa900...




Sent from my iPhone using Tapatalk
Vux je offline   Reply With Quote
Star 26.10.2016, 17:16   #5
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Drugari pozdrav..Da se pohvalim da sam jutros uzeo pa4 Cackam je evo ceo dan, manje vise to je to, skontao promene, tonski rekao bih konacno nesto kasvetno od korga...drsticna razlika u zvuku u odnosu na pa3, vrlo izbalansirana, mekano izlazi, bez nekih drecavih srednjaka, vrlo sam zadovoljan kako zvuci, s obzirom da je korg...E sad par stvari koje me zivciraju - zasto su, za boga miloga, prebacili Volume za drum, bass i acc u global, a nije ostao na glavnoj strani kao kod svih dosadasnjih korg aranzera, uostalom kao kod svih postojecih aranzera?? znaci najbitniju stavku ritam sekcije, odnose instrumenata, ti sklonis sa glavnog ekrana i zavuces tamo negde na nekoj stranici u globalu...kakav mozak da uradi takvu glupost sa aranzerom kome je primarna funkcija ritam sekcija...znaci vecu glupost u zivotu nisam video na aranzeru...mogli su lepo skroz da uklone tu funciju,kad su je vec premestili tamo negde u global...beskrorisno,a top aranzer time unazadjen za svetlosnu godinu...jos jednom - nevidjena nebuloza korg inzinjera, mada ocigledno s namerom, da bi to posle vratili nazad u pa5,6 ili neki drugi na glavnu stranicu...belozbrazluk...Dalje, nisam jos stigao da procackam manual, jutros uzeo klajvu, ali kako vidim pa4 ima samo 3 efekta za ritam skeciju, u odnosu na 5 kod pa3? jel sam nesto pomesao ili je tako? opet korak unazad korga..ima jos nekih bezveznih resenja, tipa neki raspored dugmica, ili nacin biranja stylova i boja, koji je promenjen, takodje su rekao bih korak unazad, ali na to se vec mozemo navici, ali ovo gore malopre opisano - no comment...I na kraju jedno pitanje - zasto nece da mi ucita sve pesme iz song booka vec samo njih 30-at otprilike,a ostale nece? mogu ja da udjem u soong book listu u mom setu iz pa3, pa da onda pojedinacno ucitavam svaku pesmu, ono na load, ali to ce trajati vecnost...zasto nece da mi ucita sve pesme sam, kad ucitam soong book? hvala i pozdrav
Milan$ je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije
Loading...