Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 13.09.2008, 20:35   #11
elvir
Ovaj baš voli da kuca
 
elvir's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.06.2005
Mjesto: Bihać BiH
Postovi: 309
Downloads: 443
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
elvir befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
elvir pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alix Pokaži Post
--Elvire odkad se ti digo da ti pa800 ne valja,još do pre neki dan si ga u nebesa dizo a sad ovako-prijaviću te Korgu da znaš
alixe gdje si ti to majketi pročitao da sam ja rekao da pa800 nevalja?????????de mi citiraj taj dio.i kad sam pa800 dizao u nebesa????.Ja kako znam da si ti pa2x hvalio do nebesa,a sad vičeš da nije ništa bolji od pa1x-a.
Iskreno da ti kažem kad bi u pa1x cjena u pola kao kod pa800 bila ni tad ga nebi kupio ja,a to je moje mišljenje.do neki dan ti je memorija 32mb na pa1x bila dovoljna i previše kako si nekad znao govoriti, a sad od jednom nije.vikao si da je pa2x bog kad si ga kupio i da ima 100 mogućnosti više od pa1x-a a sad vičeš da nije ništa bolji od njega nego da samo ima više rama.pa hallo hoćeš li da te tužim korgu.

-Drugo,sa svojim pa800 nemam nikakvih problema,jednom sam imao problemčić sa njim i ljudi su priznali garanciju,napravili klaviaturu,stavili novu ploču i sad radi besprijekorno.

-Treće,ako se mogu dodati neke stvari u os od pa800 zašto da se ne doda onda.hajde mi snimi primjerak terci sa pa2x-a uradite na user skali u ensemble-u,da vidim jesu li tačnije nego na pa800

Promijenjeno od elvir (13.09.2008 u 20:43 sati)
elvir je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
novi, operativni, pa800 or pa2x, sistem


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije