Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 18.03.2013, 17:50   #1
negovan90
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.07.2010
Mjesto: Stopanja, Krusevac
Godina: 33
Postovi: 170
Downloads: 138
Uploads: 2
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: Guerrini Superior 2 i Korg PA-800
negovan90 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
negovan90 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Savet za pa2x

Kao sto naslov kaze, trebaju mi saveti, imam trenutno pa800, hocu da prodam njega i da kupim polovan pa2x ali u dobrom stanju, interesuje me ovako:
1. Za koliko mogu da prodam pa 800 u dobrom stanju, nije odsvirao vise od 20 svirki, vise mi je sluzio kuci za vezbanje, a koliko kosta pa2x u dobrom stanju?

2. Koliko je bolji pa 2x, koje su prednosti i koje mane u odnosu na pa 800 ?

3. Mnogo me interesuje razlika u dirci, koliko je brza dirka na pa2x u odnosu na pa800, sviram uglavnom zurke, rodjendane, klubove i to, ali ima dosta narodnjaka koji zahtevaju malo brzu dirku... ?

4. Interesuje me kakav je ekran na pa2x, posto je na pa800 stvarno mnogo dobar, ovo me interesuje(jer sam skoro kod jednog decka probao na pa3x, on kaze da je tako svaki uradjen, moram da biram noktom ritmove, i to moram da stisnem po 3-4 puta na neke delove ekrana, pa me interesuje me da nije to slucaj i na pa2x) ?

5. I interesuje me sta bih mogao da uradim povodom nekog ozvucenja za vezbanje kuci, posto pa2x nema zvucnike, ali da su u rangu ili bolje od zvucnika za pa800, negde sam procitao a i uverio sam se, da ti zvucnici na pa800 daju bas upakovan zvuk, ali kada to pustis na ozvucenje totalno druga slika o zvuku, negde sam procitao da zvucnici JBL 2.1 sistem CREATURE II su odlicni za taj vid vezbanja ?
Unapred zahvaljujem na odgovorima od kolega koji su probali ili imaju pa2x pro?

Promijenjeno od negovan90 (18.03.2013 u 17:53 sati)
negovan90 je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2013, 16:14   #2
ibro22
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 02.06.2008
Mjesto: austria
Postovi: 116
Downloads: 258
Uploads: 0
Rekao HVALA: 40
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: mk149
Interesi: muzika
ibro22 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

1. Kolko pa800 vrijedi neznam ti reci sve zavisi gdje zivis. ja sam imo pa2x prije 2 dana sam ga prodo za 1900 eura u super stanju plus 256mb.

2.Jedina mana je sto nema zvucnike ostalo je pa2x u velkoj prednosti sto se tice izrade kutije i sve ostalo. pogotovu dirke

3.mogu ti reci da su dirke duboke i teske. treba vremena da se naviknes na to.

3.sviro sam godinu dana i nikad problema za ekranom. nema tu 3-4 puta .

4. ja sam uzo speekers od racunara 2.1 standartne neke za vjezbu.

jedina mana na pa2x je , to se meni desilo, da L.E.D na ljevoj strani gdje su varicije itd, vole da crknu ili trepcu kad sviram. to je to. nema nikaki problema sa zvukom
ibro22 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:46


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije