Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 26.06.2015, 17:35   #17
Rudiiiii
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 13.09.2007
Postovi: 143
Downloads: 2203
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Rudiiiii befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Boban010
izgleda da software nije nikako upotrebljiv Na kompjuteru se pojavljuje ikona koju mislim da nisam nikad vidio (GW8 style) i BK9 ga ne vidi. Mozda postoji neki zaobilazni put da se konvertuje GW8 style u nesto drugo pa onda jos jedared pa tako do sutra.
Poslije komfora na G70, editovati i praviti nove ritmove na BK9 je samo za strpljive. Izgleda da cu morati upotrijebiti Aca Lukas sistem: 45 pjesama u rumbi, 45 u dvojki, dva-tri kola i valjda ce i kraj veceri nekad doci. Inace prva svirka sa BK9 je bila izvanredna, cak je i gazda pitao jel' treba svjetla hocu reci ovo (mi) je prvi Roland na kojem se ne treba usuditi ici na tezgu bez (dobre) pripreme a i neka lampica bi dobro dosla.
Rudiiiii je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:54


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije